Podstawowy kurs groomerski w Katowicach 2022

Podstawowy kurs groomerski w SmartPet w Katowicach to coś więcej niż kurs. Przekonaj się! 

Podstawowy kurs groomerski odbywa się w Katowicach i jest skierowany dla wszystkich miłośników psów, którzy wiążą swoją karierę zawodową z pracą ze zwierzętami. W trakcie 160h kursu uczestnicy nabędą podstawowe umiejętności z zakresu pielęgnacji i strzyżenia zwierząt, ważny aspekt na jaki zwracamy uwagę to bezpieczeństwo w przyszłej pracy oraz wiedza z zakresu przedmedycznej pierwszej pomocy psów i kotów. 

Kursy psiego fryzjera w roku 2021 zostały zakończone, każdy z naszych uczestnikow z sukcesem pracuje w wyuczonym zawodzie i z zadowoleniem wspomina okres nauki w salonie SmartPet w Katowicach. 

W trakcie kursu odwiedzały nas psy ras małych, dużych i olbrzymich. Specjalnie wyselekcjonowana grupa psów przychodziła na darmowe wizyty jako modele dla naszych kursantów. Każdy kursant pracował z psami od początku do końca, uczył się przygotowywać psa do strzyżenia, pracować maszynką, nożyczkami, a także trymować. 

Po kursie wspieramy w wyborze dalszej drogi rozwoju, pomagamy dotrzeć do kolejnych szkoleniowców oraz rozwijać własne salony. To nie tylko kurs, stworzyliśmy sympatyczną społeczność groomerów związanych z salonem SmartPet w Katowicach, wymieniamy się doświadczeniami, zadajemy pytania, wspieramy i wspólnie szkolimy. Sympatyczne spotkania psich fryzjerów w salonie groomerskim w Katowicach są dowodem na to jak wiele znaczył nasz podstawowy kurs psiego fryzjera dla naszych kursantów.

Kalendarz kursów na rok 2022 jest już otwarty. Pierwsi uczestnicy już zarezerwowali miejsca.

Najbliższy kurs podstawowy rusza w lutym 2022. 

Rezerwacja miejsca odbywa się poprzec wpłaty zadatku w wysokości 900zł, więcej informacji pod numerem telefonu 515 674 420.

Niektóre opinie naszych kursantów:

Pani Natalia: "Z całego serca polecam salon od Oli. Pełen profesjonalizm. Odbyłam tam miesięczny kurs z zakresu pielęgnacji psów. Nie ma lepszego salonu w Polsce! Podejście jakie Ola ma do zwierząt, jest niesamowite. Wyniosłam z tego kursu bardzo dużo i jestem gotowa podjąć samodzielna prace w tym zawodzie. Dzięki Olu za wiedzę i umiejętności które mi przekazałaś.
Daje Ci 5 z wielkim plusem"

Pani Weronika: "Szczerze polecam kurs podstawowy u Oli, jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na tak cierpliwą, doświadczoną i przygotowaną prowadzącą. Dostałam potrzebne materiały i wiedzę, z ogromną ilością praktyki. Polecam każdemu zainteresowanemu zawodem groomera."

Pani Magdalena: "Właśnie ukończyłam podstawowy kurs groomingu pod okiem Oli i jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w szkolenie, ogrom przekazywanej wiedzy jak i mnóstwo ciekawych pomysłów na ćwiczenia. Od samego początku praca z pieskami i wielka dbałość o różnorodność przerabianych ras. Zajęcia przeprowadzane pod okiem Oli idealnie pokazuja że na tym szkoleniu nie tylko robi się za statystów/ kąpacza pieskow ale przede wszystkim uczy się poprawnego wykonywania pracy w charakterze groomera. Ćwiczenia z maszynka, z nozyczkami, trymerami. Każdy piesek dokładnie omawiany pod kątem pielęgnacji i zabiegów adekwatnych dla danej struktury włosa. Tego właśnie szukalam, a Ola i jej postawa spełniły moje oczekiwania na 300%! Serdecznie polecam szkolenia każdemu kto chce rozpocząć pracę w tym fantastycznym zawodzie z poczuciem dobrego przygotowania i pewnością siebie i swoich umiejętności."

 

Te, oraz pozostałe opinie można znaleźć u nas na wizytówce google :) Zachęcamy do lektury. 

Fot. Spotkanie groomerów SmartPet, październik 2021, niestety skład niekompletny :) 

Fot. Praca z psimi modelami w sympatycznych nastrojach. 

Fot. Zapraszamy pieski wszystkich rozmiarów.

Fot. Uczymy podstaw trymowania. 

Fot. Duma kursantki po samodzielnym ukończeniu pieska po raz pierwszy :)

Fot. Zapraszamy pieski nierasowe. 

<< Blog
zamknij