Myjnia dla psów - plusy i minusy

Profesjonalny zakład pielęgnacji zwierząt oferuje możliwość skorzystania z oferty samoobsługowej myjni dla psów, która udostępnia specjalistyczny sprzęt najwyższej jakości. Czy ta oferta jest dla Ciebie?

Jakie są minusy korzystania z myjni?

- Właściciel musi zdawać sobie sprawę, że pielęgnacja zwierząt to bardzo ciężka praca, a nierzadko brak doświadczenia w tej profesji dodatkowo ją utrudnia, dlatego samodzielne działanie będzie wymagało trochę wysiłku i sporego zaangażowania w trakcie kąpieli czworonoga.

- Właściciel psa musi zorganizować odpowiednią ilość czasu, aby osobiście popracować ze swoim czworonogiem w psim salonie.

- Efekt końcowy może nieznacznie odbiegać od pracy profesjonalnego groomera i nie do końca zadowolić właściciela.

Na całe szczęście myjnia ma dużo więcej plusów!

- Jest dużo tańsza niż pełna usługa psiego fryzjera.

- Dużo łatwiej o rezerwację terminu, ponieważ w tym samym czasie groomer bez problemu wykonuje swoje obowiązki na innym stanowisku.

- Wszystkie nieczystości, nadmiar sierści oraz zapach mokrego futerka pozostają w salonie.

- Szczególnie trudniejsze pieski, po przejściach chętniej poddają się zabiegom wykonywanym przez ich właściciela, któremu ufają.

- Salon pielęgnacji zwierząt jest miejscem wygodnym oraz dostosowanym do wszelkich zabiegów z psami i kotami, co zapewnia bezpieczeństwo – przede wszystkim stoły groomerskie oraz wanna.

- Możliwość wykąpania psa każdych gabarytów, o każdej porze roku. 

Można dojrzeć w tym wiele innych dobrych stron. Dodatkowo SmartPet oferuje najlepszej jakości kosmetyki w cenie, profesjonalne akcesoria, a dyżurujący groomer zawsze służy dobrym słowem i poradą, dlatego z całego serca polecamy korzystanie z samoobsługowej myjni dla psów w Katowicach.

<< Blog
zamknij