Świętuj z nami Dzień Kota!

Każdy koci właściciel wie jak wiele pozytywnej energii koty wprowadzają do ogniska domowego. Adopcja lub zakup kociaka często przewraca życie domowników do góry nogami zalewając ich swoją pomysłowością i nieprzewidywalnym usposobieniem. 

Bardzo szybko zdobywają serca swojej nowej rodziny, która z wielką przyjemnością rozpieszcza swojego pupila o każdej porze dnia... a niejednokrotnie i nocy, kiedy akurat nasz kicia zgłodniał lub miał ochotę na pieszczoty. 

Tym bardziej należy pamiętać o naszych milusińskich w Dniu Kota 17 lutego! Mamy przyjemność zaprosić do udziału we wspólnym świętowaniu, serdecznie zachęcamy do zaangażowania się w zbiórkę darów dla schroniska dla zwierząt w Bytomiu. Będziemy zbierać koce, poduszki, legowiska, akcesoria oraz karmę, dary można przynosić do soboty do Salonu SmartPet oraz do sklepu zoologicznego Strefa Zwierzaka  przy ulicy Panewnickiej 114 w Katowicach. 

Finał akcji już w sobotę 17 lutego w Strefie Zwierzaka, gdzie zostaną przygotowane przysmaki, upominki oraz oferta specjalna dla Waszych kocich przyjaciół :)

Dodatkowo będzie można nabyć voucher zniżkowy na pielęgnacje kota w naszym salonie!

Nie przegap, zapoznaj się ze szczegółami na naszym wydarzeniu na facebooku, udostępnij i opowiedz o tym swoim znajomym! :) SZCZEGÓŁY WYDARZENIA

Do zobaczenia w sobotę w Strefie Zwierzaka!

<< Blog
zamknij